Březen 2010

Uslintaná labuť

24. března 2010 v 13:47 | Adriana Suchanová |  zvirata
Procházela jsem se po městě okolo Starého/Kamenného/Jeleního (vyberte si) mostu. Stojí hned vedle pekárny, takže je tam vždycky plno kachen, kačerů, labutí a labuťáků. Na chvilku jsem se zastavila... :)

labuť portret

Je tu jaro, chce to barvičky!

23. března 2010 v 21:42 | Adriana Suchanová |  Povídání
,,Je tu jaro, chce to barvičky!"
Tímhle jsem se začala řídit. No a ne? Zima byla dlouhá, pro mě asi až nudná. Posední dobou to byly jen černý džíny a černá zimní bunda. Jo, byo mi v tom fajn. Černá se mi jako barva obečení líbí, moc. Citim se v ní dobře. A řekla jsem si dobře, to stačí. Konec zimy, méně černé. Začátek jar, více barev! A je to vážně dobrý.
Taky si tak užíváte ty pořádný první teplý dny? Já teda naplno. Vždycky, když chodim ze školy domů a je hezky směju se. Sama odsebe. Asi podvědomě flirtuju s kačerama, co cestou potkávám. Když se k tomu pustí ta správá písnička do sluchátek, nemá to chybu. Zrovna dneska sem šla. Přímo proti sluníčku, celkem nepříjemný. Jak na oči, tak na mě. Dost to hřálo, ale zároveň to kompenzoval studený větřík, který foukal u řeky. No prostě a zkrátká, fakt žůžo labůžo kombinace :)
I blogu se postesklo po nějaký tý barvě. Dlouho byl v černý, tmavý. Vůbec, ceý to tu dlouho stálo! Nějak jsem teď neměla chutě tu plodit články. Dobře, co je na tom, vložim fotky, řeknu, co je na nich, ale vy to poznáte i bez toho. Nejste hloupí :). Ale, co bych to byla za blogaře, kdybych sem dávala jen fotky? To můžu do galerie, ne sem. Pardon, menší odbočka. To je tim jarem. Pořád bych povídala! A to o všem. Někteří mě musí mít plný zuby :D. Abych se vrátila k lay. Je vcelku jednoduchý, líbí se mi. Kdyby se mi nelíbil, nedám ho sem, to je přeci jasný, ne? Modrá, má oblíbená. A světlá, hezká. Prostě jsem s nim spokojená a dál to nepitvám.
Tak, asi už sem ze sebe vydala své maximum (kecám) a ukončim to. Nechtěte, abych si na něco vzpomněla a popsala 1000 řádků! Uznávám, 1000 by jich nejspíš nebylo. A už se mi i začíná nepohodlně sedět. No tak už končim. No vážně! Už jen kvůli mýmu dobru.
Týý brďo, to je ale dlouhej článek..A slyšeli jste o...No dobře, já už zalejzam...
Tak jak je to mezi fotografy slušností, přeju dobré světlo!

Ponuré

22. března 2010 v 11:34 | Adriana Suchanová |  ostatni
Jak je vám určitě jasný, sluníčku a krásnýmu počasí se jen těžko odolává. Tak jsem se jedno odpoledne sebrala a šla se projít do města. Cesta domů mě vedla přes starý hřbitov. Nejsou tam pochovalí, jen pomníky. Některé pohledy objektivu neunikly.

65

Abych vám ji předvedla

20. března 2010 v 21:35 | Adriana Suchanová |  Povídání
Jak jsem zmiňovala, k Vánocům jsem dostala nový objektiv. Sigma 70-200mm, f/2.8 a tak dále.. :) A musím říci, že mě nepřestává překvapovat. Pořád. Od té doby, co ji (Sigmu) mám, fotím hlavně jen s ní. Je to skvělý pracant a společník. Už máme za sebou dost fotek a o žádné nemůžu říct, že by nebyla dobrá kvůli ní. Snad nám ten dobrý vztah vydrží :)

pierot