kresby

Tak trochu dětský

10. října 2009 v 11:28 | Adriana Suchanová
Už mě moc nebaví pokoušet se o hraní na nějakého dospělého. Když si pročítám nějaké texty na blogu, nepřijdu si jako 14-ti letá. Chci začít psát ,,méně spisovně". Neříkám, že tu budou slova jako ,,bejt", ,,umejt" apod... Je možné, že v tom změnu nepoznáte ani vy, ani já. Schválně..

Vrrr...!

25. září 2009 v 18:14 | Adriana Suchanová
Jeden večer jsem zabrala opět malováním. Ale mám za sebou i nějako udobu strávenou s makrem na zahradě, takže se to tu zase oživý novými fotografiemi!

Dívka v posteli

19. září 2009 v 18:00 | Adriana Suchanová
Poslední dobou spíš kreslím, než fotím. Ale není to tak špatné. Vlastně vůbec. Kreslení mě baví a mám radost z dobrého výsledku. V tomto článku vám ukážu obrázek, který se mi zamlouvá. Je kreslen podle předlohy z internetu. Jen nemám moc ráda pastelky, kterými byl nakreslen (nejradši mám tužku).

Cosmo a Tails

18. září 2009 v 14:59 | Adriana Suchanová

Určitě někteří z vás znají animovanou postavu ze seriálu pro děti - Sonica X. Modrý ježek, který neohroženě bojuje proti zlu. Okolo sebe má partu dobrých kamarádů a já jsem si dovolila 2 z nich nakreslit.
Toto je Tails. Dvouocasý lišák. Nejmladší z celého týmu, ale expert na techniku a stroje. Pomocí svých dvou ocasů může létat :).
Hodnej lvíček...

11. srpna 2009 v 10:00 | Adriana Suchanová
,,To je ale nuda," říkám si jedno odpoledne. Na focení jsem neměla (výjimečně) chuť. Napadlo mě, že už dlouho mi v ruce neposčinula tužka. A tak se také stalo. Předlohu tvořila kniha o Dumbovi :D

Dokud to neutichne

8. srpna 2009 v 10:00 | Adriana Suchanová
Jak již někteří z vás vědí, založila jsem novou rubriku Kresby. Moc tam toho zatím není :D. A já mám pro vás další. Je to nápis. Název mé oblíbené (a momentálně nejposlouchanější) kapely. Vsadím se, že ji budou všichni znát. Obrázky vám ukážu celkem 2.

Drak

5. srpna 2009 v 13:27 | Adriana Suchanová
Přibyla zde nová rubrika s názvem Kresby.Já bych hned začala jedním obrázkem, který se mi opravdu líbí.Je to motiv draka.Nakreslit ho mi trvalo pár hodin.Použita byla tužka,centropen,pastelky a fixa.

 
 

Reklama