makro

Večerní svačinka

21. června 2012 v 22:38 | Adriana Suchanová
Před pár dny jsem se šla projít navečer s foťákem, jak to u mě bývá za tak hezkých večerů jako byl zrovna tento. Neměla jsem konkrétní cíl, jen byla škoda prosedět celý den doma. Měla jsem trochu problém se světlem, protože jsem fotila v lese po západu slunka, ale jednu fotku pro vás i tak mám :)

Šípky

21. května 2012 v 20:49 | Adriana Suchanová
Procházela jsem fotografiemi a o jednu se s Vámi chci podělit. Jsou to šípky - ještě z podzimu.

Poslové jara (makro)

26. března 2012 v 21:06 | Adriana Suchanová
I když jsem teď trochu ,,nachcípaná", při včerejším počasí se prostě nedalo sedět doma! Nevím jak kde, ale u nás bylo fakt krásně a teplo. Udělala jsem si asi dvouhodinovou procházku do lesa za domem a samozřejmě jsem měla foťák s sebou. Fotek nevzniklo moc, ale o svou oblíbeneou se podělím :)

Jelikož tohle není zrovna největší, tady m to máte ;) )

Struktura oka

23. března 2012 v 17:16 | Adriana Suchanová
Dneska jsem se při chvilce nudy snažila docílit perfektní ukázky oka. Jak vypadá - ale detailnějc než když se dívate do zrcadla. Myslím, že výsledek je zajímavý. A pro mě i překvapující.

Podzimní listy

8. října 2011 v 20:38 | Adriana Suchanová
Který fotograf tohle nemá rád? Takový snad ani neexistuje. Je to pro nás podzimní výzva. Nádherné barvy, je to motiv s nekonečným množstvím výsledků.


Z jara

22. srpna 2011 v 9:35 | Adriana Suchanová
Trochu jsem se podívala do fotek, co mám v počítači a našla jsem jednu, o kterou se s vámi chci podělit. Je z 2.4. 2011.

Bobule-makro

28. června 2011 v 14:29 | Adriana Suchanová
Z předvčerejší procházky v lese. V jedne chvíli to vypadalo, že zmoknu, ale naštěstí se to nestalo. Bylo moc příjemný počasí. Teplo, ale nepražilo slunko a nepršelo. prostě krása :-)

Ranní procházka - makro kapky

8. května 2011 v 14:03 | Adriana Suchanová
Budíček v sobotu před šestou hodinou ranní není nic moc, ale výsledek mě potěšil.


Jarní květiny

11. dubna 2011 v 18:24 | Adriana Suchanová

Sněženky - mé oblíbené květiny. Veselé, snad i usmívající se květiny. Vždy je ráda vidím. A narazila jsem na ně opět.

(Tady najdete koláž ve větším)

Leháro v trávě - koláž

6. dubna 2011 v 16:45 | Adriana Suchanová
Udělala jsem si jednu poměrně malou, ale moc příjemnou procházku ven. Samozřejmě za účelem focení (a pobytu na čerstvém vzduchu). Fotografií nevzniklo moc, protože jsem se chtěla učit s bleskem a zkoušela jsem to na sobě, což se mi tu nechce publikovat, ale nemám jen fotky mě :-)


(Tady najdete koláž ve větším)

Šípková

24. října 2010 v 21:41 | Adriana Suchanová
Z ranní procházky.

šípek ranní

Kapičková podruhé

18. října 2010 v 18:11 | Adriana Suchanová
kapky
Další ze série kapek =)

Kapičková

17. října 2010 v 11:41 | Adriana Suchanová
b

Tohle fotit není vůbec tak lehký, jak jsem si myslela. Ale myslím, že za některý fotky se stydět nemusím =)

Lístek

30. září 2010 v 13:17 | Adriana Suchanová
Dělají se i tyhle lístky zpáteční?

lst

Konečně jsem se dočkala

8. dubna 2010 v 22:40 | Adriana Suchanová

tuli

Byla zima. Pak sníh. Pak jaro a sníh. Pak jaro a začalo se oteplovat. Pak jaro a zase se ochlazovalo. No těbůh. A pořád dokola by se to střídalo! Jak si to to počasí představuje? A teď má prej bejt zase hnusně. Dělá si ze mě šoufky (tohle slovo jsem v psaný podobě nikdy neviděla, jen si domýšlím, jak to asi bude. Šoufek bez šoufku nebo souvek bez šouvku? Asi spíš to F). A jak jsem se já těšila půjdu zase fotit nějaký kytky! Nevěřili byste, jaký jsem měla absťák! Ale teď už jsem uspokojená. Dokonce nadruhou. Trefila jsem dvě mouchy jednou ranou. Nejen, že mě opustil ten absťák, ale taky jsem otestovala Sigmu na tulipánech! (Ale ne, teď jsem si vzpomněla na jednu strašnou písničku- Tulipán a tulipaní, celý den se k sobě klaní... to je otřesný! Musím ji vyhnat z hlavy) Zpátky k tomu, o co mi v tomhle článku jde. Sigma se s těma kytkama poprala dobře. Ba ne. Báječně! Překvapil mě výsledek. Moc.

Lenochod pětiprstý - lidský - já

5. prosince 2009 v 20:01 | Adriana Suchanová
To je zase doba. Myslím od mého posledního článku. Jednu chvíli jsem tu do toho tak zabraná! Každý den nějaká fotka. Ale teď, což jste si mohli sami všimnout, se tu nehnul ani lísteček celý měsíc! Flákám to...

Barevná nálada

28. října 2009 v 20:39 | Adriana Suchanová
Je to už nějaký ten paátek, co vznikly tyhle fotky. S makrem se mi opět spolupracovala skvěle :). A co tu uvidíte? Je to setřin prstýnek.

Pracuju na novým designu stránky. Ještě to nemám ani moc promyšlený. Jen to vidím na bílo, oranžovo, okrovo, možná dožluta :D


Abych věděla, kolik je hodin

1. října 2009 v 15:48 | Adriana Suchanová
Taťka odjel s bratrem na výlet. Já jsem zůstala celý den doma sama. Jdu tedy do taťkovy pracovny, abych si vzala makroobjektiv a zkusila něco vytvořit. Jen tak očima přejedu stůl a vidím jeho hodinky. Už dlouho jsem je chtěla nějak ,,zdokumentovat". Tak na co bych čekala? Popadla jsem hodinky, objektiv a utíkala zpět do pokoje - ,,čarovat". Samozřejmě tu pro vás mám i malou ,,degustaci" mé práce.


Zahradu mám prostě ráda!

25. září 2009 v 19:04 | Adriana Suchanová

Podruhé jsem navštívila naší zahradu ruku v ruce s makroobjektivem. Můj původní záměr byl zkusit zdokumentovat houby, které nám z trávy (ač nežádoucně) ,,vykvetly" za domem. Bylo dopoledne, podešti. Tráva i květiny nesly malé kapičky a to mě doslova svídělo. U hub jsem dlouho nevydržela a pustila sem s chutí do toho, co mi jde nejlíp - do makra! Po pár chvílích se na mou práci přilétl podívat motýl - to mi udělalo ohromnou radost. Motýla jsem samozřejmě také ,,zneužila" k fotografování. Moc toho ale není, vezmu to tedy stručně..

Čimelice - Výstava květin

3. září 2009 v 16:00 | Adriana Suchanová
Opět to tu trochu zaspalo. Byl konec prázdnin a začalo chystání do školy.

Dnes vám přináším várku makrofotografií z Čimelické výstavy květin. Počasí nám zrovna dvakrát nepřálo, ale většina se stejně odehrávala ve sklenících, což bylo jediné štěstí. Celý den propršel. Já si na pomoc vyzvala makroobjektiv, takže bude makro, jak má být.

 
 

Reklama