portréty

Glamour - The beauty and the beast

26. srpna 2012 v 22:03 | Adriana Suchanová
Po nedávno zveřejněné ukázce z glamour focení s krásnou Hanko tu pro Vás mám várku z focení. Snad se budou fotky líbit! :)
V Celém článku je více fotografií.

Glamour (The beauty and the beast) - ochutnávka

22. srpna 2012 v 18:03 | Adriana Suchanová
Mimulý týden jsem měla glamour focení nejen s motorkou, ale především krásnou slečnou Hankou! Teď Vám přináším jen ukázku a v brzké době se těště na více kousků!

Portréty - baletka Alex

12. srpna 2012 v 20:45 | Adriana Suchanová
V minulém článku jste měli ukázku z focení s baletkou Alex. Teď Vám přináším něco více. Byla jsem ale týden pryč, proto to trvalo déle.

Více fotek v celém článku. Snad se budou líbit!


Baletní ukázka ze včerejšího focení

27. července 2012 v 12:26 | Adriana Suchanová
Včera jsem měla naprosto úžasné focení! S Alex jsem se neznala, takže nervozita u mě byla na místě. Obavy z toho, o čem budeme mluvit a jak to mezi náma bude probíhat, mi probíhaly hlavou docela dlouho. Ale jakmile jsme se sešly, všechno opadlo. Alex byla usměvavá, vtipná, pohodová a super holčina! Celé focené proběhlo bez problému, přinesla s sebou i spoustu variant oblečení, takže vznikla velká spousta fotek. Určitě Vám je brzy ukážu! Tady máte zatím jenom ukázku :)

Žaneta // fashion portrét

23. července 2012 v 23:58 | Adriana Suchanová
Je to už poměrně delší dobu, co jsem měla tu čest fotit s krásnou slečnou Žanetou. Focení šlo jako jedna báseň, je talentovaná a má dobré nápady. Celé focení bylo doprovázené pohodovou náladou a srandou :)

Více fotek pod CČ

Jeden self

21. června 2012 v 23:49 | Adriana Suchanová
No dobrá, dneska už vás zahlcovat víc nebudu. Jen mám trošku hloupej pocit, že vás "obírám" o svou tvorbu jenom kvůli lenosti. Tohle není žádný zázrak, jen další z mých pár auto-portrétů. :)

Fashion portrait - Joly

21. června 2012 v 23:31 | Adriana Suchanová
Včera jsem fotila fashion se skvělou modelkou. Nejen, že je krásná, ale užila jsem si s ní i legraci a mile popovídaly. Byla ochotná, plnila všechna moje přání, krásně se usmívala a počasí taky vyšlo. Co víc si přát na focení? :) Myslím, že tahle série patří mezi moje nejoblíbenější, výsledky mě až mile překvapily :)

V "celém článku" máte fotky :)

Várka portrétů z minulého týdne

3. června 2012 v 19:59 | Adriana Suchanová
Asi vás nepřekvapí, že když se podělím o další fotky, budou to portéty. Tentokrát s mou kamarádkou Verčou, kočkou se supr figurou a úžasnýma botama ♥. Focení bylo uvolněné, byla legrace, my dobře popovídaly a zároveň jsem velmi spokojená s fotkama, jež vznikly. I když tu zveřejním převážně ČB fotky, je i spousta barevných, jen já tu černobílou prostě ráda :))

Retro portréty

21. května 2012 v 20:57 | Adriana Suchanová
V pátek jsem měla focení s již dobře známou modelkou Len, kterou už jste mohli na mých fotkách vidět několikrát. Tentokrát se focení ladilo do retra a stylu Rebelové. Tady máte menší ukázku.

Sobotní portréty

5. května 2012 v 11:00 | Adriana Suchanová
Po nějaké době zas zdravím pravidelné i náhodné návštěvníky mého blogu :) Mám pro vás ukázku portrétů s moc prima slečnou z minulého víkendu. Celý den bylo dost vedro a pálilo slunko, sešly jsme se v pozdním odpoledni, kdy bylo slunko níž a pustily se do práce. Snad se budou líbit :)

Pod Celým článkem je více fotografií.


Slunné úterý - portréty

9. dubna 2012 v 18:45 | Adriana Suchanová
Minulý týden se v úterý počasí tak vydařilo, že jsem e ve škole zfleku s kamarádkama domluvila a šly jsme ven. Při té příležitosti vznikly nějaké fotografie :)


Starý kufr a nekonečné čekání na vlak

22. března 2012 v 19:43 | Adriana Suchanová
V neděli jsem měla akci - focení s kamarádem fotografem Tomášem Pacovským. (nějak mi nefunguje tlačítko na odkaz, tak tady je celá adresa http://www.facebook.com/tomasp.photo). Na svůj nízký věk je to vážně šikovný mladý fotograf. Naše téma bylo poměrně klišé - starý kufr a slečna na kolejích. Modelem nám postála moje už "dvorní modelka" Lenka. Fotek vzniklo poměrně dost a já Vám sem dám výběr mých nejoblíbenějších. V blízké době sem dám i pár fotek z backstage. V ukázce z focení najdete portréty jak barevné, tak i černobílé.:)
Snad se budou líbit! :)

Více fotek po CČ.


Ateliér - autoportrét

31. ledna 2012 v 18:35 | Adriana Suchanová
Vážně dlouho se tu neobjevilo nic novýho. Mojí tvorbu můžete pořád průběžně sledovan na Facebooku, avšak tady to trochu pokulhává. Abych to trochu obnovila, přidám fotku. Když používám slovo "ateliér", asi je to trochu nadsázka, ale využívat svých podmínek pořád můžu. Na fotce je moje maličkost. Snad vám brzy ukážu nějaké nové fotky! Ale momentálně je to hloupý, protože je venku straašná zima.

Čtvrtečí focení

21. srpna 2011 v 20:36 | Adriana Suchanová
Ve čtvrtek proběhlo focení s moc sympatickou mladou slečnou. Byla usměvavá a měla se mnou trpělivost, což bylo skvělé. Počasí nám přálo, až na srašný vedro. Focení jsme zakončily ledovým čajem v kavárně.

Portrét při západu slunce

24. července 2011 v 17:54 | Adriana Suchanová
No, ona většina tohodle focení byla při západu slunce. Sice nádherný pohled, ale na focení na mě až moc obtížné. Tuhle fotku mám moc ráda :-)

Série portrétů - KISS

23. července 2011 v 20:20 | Adriana Suchanová
Mám za sebou trochu neobvyklé focení do soutěže, kde nám budete moci pomoct právě Vy :-). Zatím je ale ještě brzy. Rozhodně to byla zábavná zkušenost :-) V celém článku najdete více fotek.


Evka - portrét - pokračování

20. července 2011 v 12:30 | Adriana Suchanová
Tak vám jdu ukázat další fotky ze sobotního focení. Evka je krásná slečna a fotila se jedna báseň! Nemůžu si ji vynachválit. Naše domlouvání bylo trocu problematické a nakonec se to kvůli času domluvilo ze dne na den. Žádné dlouho dopředu. Možná to tak bylo lepší. Více fotek v Celém článku.


Evka - portrét

17. července 2011 v 21:43 | Adriana Suchanová
Včerejší focení bylo skvělé. Modelka byla fantastická a mc příjemná. Ochotně plnila vše, s čím jsem přišla,a ,le i svých nápadů měla dost. Nehledě na věci, které s sebou táhla. Snad se v budoucnu ještě potkáme. :-)


Dětský portrét

15. července 2011 v 20:30 | Adriana Suchanová
Tady Štěpík, je jasnej budoucí pózer. Kdykoliv si všiml, že na něj mířím objektivem, začal pózovat.Focení páru

23. června 2011 v 21:19 | Adriana Suchanová
Včera jsem byla na příjemné procházce s mou kamarádkou a jejím přítelem. Cílem bylo samozřejmě fotografování. 
 

Reklama