Povídání

Podpořte mé fotografie!

15. srpna 2011 v 1:23 | Adriana Suchanová

Tady


Můžete podpořit mě, mojí práci a skvělou modelku v soutěž o nej Ro(c)kovou kočku. Jedná se o fotografie ze série KISS.

Já už to fakt flákám. Ale mám papriku!

5. srpna 2010 v 20:26 | Adriana Suchanová
Asi jste si všimli, že to psaní jsem omezila na pár slov. Jednu/ dvě věty. Nevím. Prostě už sem chci jen dát fotky a jít... Ani nemám náady, co tam psá. Ale ta paprika zmíněná v nadpisu Vás tu čeká =)

rajče

Nový začátek

2. srpna 2010 v 22:57 | Adriana Suchanová
Začnu od znova. No, jak se to vezme. Tahle stránka se teď pár měsíců ani nepohla. No jo. Od tý doby, co to dávám na Facebook prdím na blog. Ale tím pádem i na Vás. Na ty, kteří sem chodili se dívat na mé fotky. Ale když si to uvědomím, Vy jste ještě ani neviděli žádný z portrétů =) Zase jen ti z Facebooku. Nevím, jak často sem budu dávat fotky. Ale snad častejc, než jednou za pár měsíců =)

df

Je to všude.

12. května 2010 v 20:10 | Adriana Suchanová
...Facebook...
Je tu někdo, kdo tam nechodí? Hm... Dlouho jsem odolávala, ale podlehnout nebylo těžké. Ono. Ani mi to nepřijde tak špatný. Můžu tam komunikovat s lidma, který vidim dvakrát do roka. Jo, to je dobrý, ale samozřejmě tam nedělám jen to. A ten čas-tam strávený-se jen rozpíná a rozpíná. Pohltil mě. Ale myslím, že to nejhorší mám za sebou. No, a teď k článku. Tenhle vzkaz má za účelem jenom jediné. Informovat vás o tom, že na Facebooku můžete už moje fotky najít taky. Zatím je to dost skromné, ale já doufám, že se to změní. Nemám velký cíle, ale na mym místě byste taky chtěli, aby si vaše fotky prohlíželo víc lidí, no ne? :)Tak teď ke stránce. Je to jednoduchý :)

Tady ji najdete ->

Je tu jaro, chce to barvičky!

23. března 2010 v 21:42 | Adriana Suchanová
,,Je tu jaro, chce to barvičky!"
Tímhle jsem se začala řídit. No a ne? Zima byla dlouhá, pro mě asi až nudná. Posední dobou to byly jen černý džíny a černá zimní bunda. Jo, byo mi v tom fajn. Černá se mi jako barva obečení líbí, moc. Citim se v ní dobře. A řekla jsem si dobře, to stačí. Konec zimy, méně černé. Začátek jar, více barev! A je to vážně dobrý.
Taky si tak užíváte ty pořádný první teplý dny? Já teda naplno. Vždycky, když chodim ze školy domů a je hezky směju se. Sama odsebe. Asi podvědomě flirtuju s kačerama, co cestou potkávám. Když se k tomu pustí ta správá písnička do sluchátek, nemá to chybu. Zrovna dneska sem šla. Přímo proti sluníčku, celkem nepříjemný. Jak na oči, tak na mě. Dost to hřálo, ale zároveň to kompenzoval studený větřík, který foukal u řeky. No prostě a zkrátká, fakt žůžo labůžo kombinace :)
I blogu se postesklo po nějaký tý barvě. Dlouho byl v černý, tmavý. Vůbec, ceý to tu dlouho stálo! Nějak jsem teď neměla chutě tu plodit články. Dobře, co je na tom, vložim fotky, řeknu, co je na nich, ale vy to poznáte i bez toho. Nejste hloupí :). Ale, co bych to byla za blogaře, kdybych sem dávala jen fotky? To můžu do galerie, ne sem. Pardon, menší odbočka. To je tim jarem. Pořád bych povídala! A to o všem. Někteří mě musí mít plný zuby :D. Abych se vrátila k lay. Je vcelku jednoduchý, líbí se mi. Kdyby se mi nelíbil, nedám ho sem, to je přeci jasný, ne? Modrá, má oblíbená. A světlá, hezká. Prostě jsem s nim spokojená a dál to nepitvám.
Tak, asi už sem ze sebe vydala své maximum (kecám) a ukončim to. Nechtěte, abych si na něco vzpomněla a popsala 1000 řádků! Uznávám, 1000 by jich nejspíš nebylo. A už se mi i začíná nepohodlně sedět. No tak už končim. No vážně! Už jen kvůli mýmu dobru.
Týý brďo, to je ale dlouhej článek..A slyšeli jste o...No dobře, já už zalejzam...
Tak jak je to mezi fotografy slušností, přeju dobré světlo!

Abych vám ji předvedla

20. března 2010 v 21:35 | Adriana Suchanová
Jak jsem zmiňovala, k Vánocům jsem dostala nový objektiv. Sigma 70-200mm, f/2.8 a tak dále.. :) A musím říci, že mě nepřestává překvapovat. Pořád. Od té doby, co ji (Sigmu) mám, fotím hlavně jen s ní. Je to skvělý pracant a společník. Už máme za sebou dost fotek a o žádné nemůžu říct, že by nebyla dobrá kvůli ní. Snad nám ten dobrý vztah vydrží :)

pierot

PF 2010

25. prosince 2009 v 22:00 | Adriana Suchanová
Chtěla bych všem popřát hezký zbytek prázdnin a svátků. Hodně štěstí do nového roku 2010.

Mé přání

25. prosince 2009 v 17:57 | Adriana Suchanová


,,Kéž bych ještě mohla vidět dědu a babičku."

To je mé Vánoční přání.

Ježíšek

25. prosince 2009 v 16:43 | Adriana Suchanová
Každý rok se ptám, jak je možné, že jsem dostala tolik věcí. Nezdá se mi, že bych nezlobila :D. Rok zase tak rychle uběhl. Stejně jako včerejší večer. A teď bude dalších 356 dní. Ale já myslím, že mám bohatě vystaráno.Ježíšek je vážně poklad. Dostala jsme spoustu úžasných věcí! Trička a mikiny a majdla a ... Ale to ,,podstatné", co sem - na můj blog - bude patřit, jsou nové díly mé foto - výbavy. Dlouho jsem toužila po nějakém ,,silnějším skle". Tim jsem myslela objektiv, který dál ,,dosáhne". A nevím čím jsem si to zasloužila, ale teď mi tu leží přede mnou na stole. Sigma 70-200mm. A skvělá světelnost 2,8. No to je paráda!! A Ježíšek myslí i dopředu. V čem bych mohla všechno nosit? I tohle domyslel :). Od včerejšího Štědrého večera se můžu pyšnit batohem na foťák a objektivy! Lidi, to je prostě skvělý!

Nesedat, prosím!

12. srpna 2009 v 10:00 | Adriana Suchanová
Moc už se se sestrou nevídám. Tedy ano, vídám, ale jen o víkendech. Přes týden bývá v Praze na studiích. Někdy tam zůstane i 2 týdny. Jednou si přivezla domů legrační věcičku.

Na týden

7. srpna 2009 v 14:07 | Adriana Suchanová
Jdu se s váma rozloučit. Ale ne na dlohuo :-).

Krásná Šumava

13. května 2009 v 21:35 | Adriana Suchanová
Napadlo mě-co takhle se podívat na starší fotky? No-starší-z letošní zimy.Měla jsem svůj Nikon jen krátce.Jela jsem s taťkou na výlet-Šumava.Jsou to krásné hory,které skrývají mnohé.I neobjevené.Vždy se tam moc ráda vracím a nikdy se nevracím s prázdnou.Co se týče fotografií,zažitků i pohledů.

Na běžky už to nebude.Takže co? Kolo,motorka...Šumava na mě čeká.Abych si z ní mohla opět odebrat něco do své fotografické dílny.


Z té by prý byla hezká PFka.

Nejkrásnější pohled na svět...

6. května 2009 v 17:05 | Adriana Suchanová
,,Pohled na svět je nejkrásnější,když prochází mezi ušima koně."

Arabské přísloví

A já bych s ním souhlasila.Sama jezdím na koni a musím říci,že je to něco úžasného.Stačí jedna pobídka a dívat se před sebe.Člověk jakoby se vznášel.Nebo,když koníka pohladíte a on cítí váš dotek.

Opět při zlaté hodince

3. května 2009 v 21:49 | Adriana Suchanová
Dnes jsem si byla se setrou udělat procházku.Na fotbal.Já osobně fotbal ráda nemám,ale tohle mě opravdu bavilo.Byla jsem i fotografovat.Snímky ze zápasu budou k vidění v bližší době.

Ale teď zpět k tématu.Jak už jsem jednou zmiňovala-Zlatou hodinku mám moc ráda.Ještě jsme byli se setrou na zmrzlině.Na cestě-skoro u domu-mě zaujal pohled proti slunci.

Pro štěstí

27. dubna 2009 v 21:46 | Adriana Suchanová
Mám pro vás takovou fotku ,,Pro štěstí".Vím,chybí tam jeden lísteček,takže to štěstí asi nebude sto procentní.Ale kdo ví?

Fotka pochází z procházky zmíněné v minulém článku.Moc jsem si od toho nslibovala.Vedle cesty byly vidět malé zelené rostlinky.Neodolala jsem.Dle mého názoru se fotografie povedla.Hlavně barvy...Na ty poslední dobou koukám často.

Pokaždé,když se na tu fotku zadívám,vidím tam poskakovat malé zelené mužíčky,kteří drží v náručí kotlík zlata a hlídají ho...čakají na toho pravého,který se jej zaslouží.

Mám logo!

13. dubna 2009 v 22:09 | Adriana Suchanová
Spáchala jsem už spoustu pokusů a nějaký ,,podpis" nebo značku na svých fotografiích.Aby byly poznat na první pohled.Nápad se mi do hlavy vnukl hned.Stačí mé iniciály,jednoduchý font a nějak to ,,spářit" dohromady.Docela dost práce,projet všechna písma v mém počítači.Nakonec zvítězilo heslo ,, v jednoduchosti je krása".Nechtěla jsem kýš,jen něco opravdu jednoduchého,prostého.S výsledkem ráda souhlasím.

Takto vypadá má nová ,,ikonka".Samozřejmě na fotografií není ta bílá plocha a zeslabí se síla černé čáry.Na fotografiích je prostě lepší :-).( lze ho vidět už v předchozím článku Šelmička )

Kola ven!

14. března 2009 v 16:48 | Adriana Suchanová
Opět sobota.Volný den.Celkem hezké počasí a nám se nechce sedět doma.Vyjížďka na kolech nám jen udělá dobře.Mě se moc nechtělo-tak do půlky jsem byla docela protivná ( u mě nic neobvyklého),ale potom se to zlomilo.A dokonce se mi to i líbilo :o).Dám vám sem zase pár fotek.Byly vyfoceny u mohyly Jana Žižky.

Tak zase poprchalo

8. března 2009 v 22:06 | Adriana Suchanová
Už v minulém článku byla zmínka o úklidu na chalupě.Dnes se návštěva opakovala.Počasí bylo dost podobné.I když se mi zdálo,že víc prší.Včera se procházka nestihla - jen se uklízelo.Dnes se to napravilo.Šla jsem s taťkou do míst,na které pamatuje jen jako malý kluk.Hezky si zavzpomínal.A já měla radost,že byl spokojený.Nakonec se z malé procházky vyklubala skoro deseti-kilometrová túrka...Krásná.

Béďo,jaro je tady!

7. března 2009 v 21:31 | Adriana Suchanová

Sobota.Co dělat?Plánovala se procházka okolo řeky.Samozřejmě bez auta.Vlakem tam a zpět.Za deset devět nám to mělo jet.Jenže se dalo do deště.Nic dramatického,ale kdo by chtěl celý den chodit v deštíku?
Takže toto padlo.Potom ještě návrhy-běžky,Krumlov atd...

Nakonec se jelo na chalupu.Byl potřeba úklid.Nikdo nic nenamítal.Tak se jede.
Počasí nic moc.Já udělala nějakou tu prácičku a šla do zahrady.Jasně - s foťákem!
Máme tam nějaké květiny,ale ještě nekvetou.Ale něco jsem objevila.
Ty překrásne posly jara.Sněženky.Tiše seděly pod keřem.Byl by hřích si jich nevšimnout. Hned se začalo fotit...Doufám,že to jaro tady zůstane.Není zima,které by se dalo využít.Rybníky nezamrzají,sníh nepadá...Akorát prší.Ale i to není špatné.Krásně se pročistí vzduch a takový mám moc ráda.Už bych si přála hezké jarní počasí.S lehkým vánkem teplého jarního větříku a sluníčko k tomu...

(Fotografie je trochu upravená,co se týče barev)
 
 

Reklama